V roku 2021 sme odpremiérovali prvú epizódu podcastu Bez modrín a vydali dokopy 20 rozhovorov a 2 špeciály na témy, ktoré súvisia s témou násilia, prevencie a komunikácie. Ktorú epizódu ste počuli najviackrát?

Suverénnym víťazom rebríčka o najpočúvanejšiu epizódu je 12. vydanie podcastu Bez modrín. S právnikom Matúšom Kanisom sme sa rozprávali o priebehu rozvodového konania a o tom, aké najčastejšie chyby pri rozvodoch vznikajú. Pohľad na rozvod a svoje skúsenosti zdieľala aj Denisa Vargová, vedúca Centra pre deti a rodiny v Nitre špecializovaného na týrané a sexuálne zneužívané deti, ktoré je prevádzkované neziskovou organizáciou Centrum Slniečko.

V roku 2021 tiež medzi vami rezonovala spoveď ženy, ktorá žila v násilnom vzťahu. Zaujímajú vás tiež témy manipulácie a nenásilnej komunikácie.

Pokračujeme aj v roku 2022. Dvakrát mesačne, vždy v nedeľu sa môžete tešiť na nové epizódy. Scenáristom a dramaturgom podcastu Bez modrín je Ivan Ježík, moderuje a kreatívnu produkciu vedie Martina Slováková. Pokiaľ máte tip na tému, ktorej by sme sa mohli venovať, napíšte nám na bezmodrin@bezmodrin.sk.